KreuStil Jetese

Afrona ndahet nga i dashuri i ri: “Fati ynë, është i shënuar”!

Afrona ndahet nga i dashuri i ri: “Fati ynë, është i

Afrona Dika u rikthye me force në vëmendje gjatë kësaj kohe për shkak se u komentua sërish për një ndarje. Blogerja, e ndjekur nga mijëra njerëz në Instagram, sipas Telegrafit beri me dije se eshte ndare nga partneri i ri zviceran.

Kjo më pas u përfol jashtëzakonisht shumë në rrjetet sociale e mediat, sepse vetem nje vit ka kaluar nderkohe nga ndarja e saj me Bleron.

Blogerja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, së fundmi po ashtu ndau një shkrim në InstaStory. “Fati i secilit prej nesh është i shënuar”, kanë qenë fjalët e saj, pa dhene shpjegime te metejshme mbi arsyet qe cuan drejt shkeputjes nga partneri zviceran, me te cilin dukej sikur kishte gjetur lumturine.

Ajo konfirmoi më heret se ishte në një romancë me një djalë të quajtur James, te cilin tashme rezulton se nuk e ndjek në Instagram. Afrona aktualisht është zhvendosur tërësisht në Zvicër duke qenë se atje ka dhe një klinikë estetike. 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF