KreuCelebrity

Kush ka motra botën ka: Irma dhe Eranda rikthehen sot në ekran së bashku!

Këngëtaret e dashura për mbarë publikun shqiptar, dy motrat Libohova, më në fund do t’i shohim bashkë në ekran. Pas shumë kohësh të gjithë adhuruesit e muzikës dhe zërit të tyre do të mund t’i ndjekin ato në programin “Këngë Moj”.

Kush ka motra botën ka: Irma dhe Eranda rikthehen sot në ekran së

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Irma e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto nga performancat që ajo do të mbajë mbrëmjen e sotme.

Si foto të parë, Irma ka vendosur atë përkrah motrës së saj Eranda Libohovës. Duhet thënë se duken kaq bukur dhe rrezatojnë lumturi në portretin e tyre.

“Sonte në mbrëmje #kengemoj #vizionplustv Kush ka kohë le ta shohë. Shpresoj t’u gëzoj me të gjithë artistët, që u bënë pjesë e kësaj nate. I falënderoj nga zemra të gjithë.????”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Irma Libohova (@ilibohova)

Të shumta kanë qenë komentet e bukura që ato kanë marrë nga ndjekësit e tyre. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF