KreuCelebrity

Zyrtare/ Zbulohen 4 anëtarët e “X Factor Albania”!

Zyrtare/ Zbulohen 4 anëtarët e “X Factor Albania”!

Programi i talenteve të reja “X Factor Albania" do të vijë së shpejti në televizionin Klan.

Zyrtare/ Zbulohen 4 anëtarët e “X Factor Albania”!

E teksa audicionet për të zgjedhur të rinjtë e talentuar po zhvillohen dita-ditës, burime pranë produksionit zbulojnë anëtarët e jurisë, të cilët janë emra të njohur dhe shumë të dashur të botës së artit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by X Factor Albania (@xfactor.albania)

Ata janë këngëtarja Arilena Ara, moderatori Adi Krasta, këngëtari Young Zerka dhe Elhaida Dani, të cilët çdo javë do të japin vlerësimet e tyre profesionale për konkurrentët.

Stafi i produksionet të “X Factor” vijon të jetë i njëjtë, me regjisore Vera Grabockën dhe moderatore Alketa Vejsiun, ndërkohë që skenari i këtij programi të rëndësishëm dhe shumë i dashur për publikun i është besuar Ilda Lumanit.

Zyrtare/ Zbulohen 4 anëtarët e “X Factor Albania”!

Ende nuk ka një datë, por duket se tashmë motorët janë ndezur dhe shumë shpejt ky program do të vijë pranë publikut, i cili me padurim po e pret..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF