KreuCelebrity

Priscilla Presley tregon pse nuk u martua kurrë pas ndarjes nga Elvisit!

Priscilla Presley nuk gjeti kurrë një dashuri më të madhe se ish-bashkëshorti i saj, Elvis Presley.

Priscilla Presley tregon pse nuk u martua kurrë pas ndarjes nga Elvisit!

Aktorja, e cila ishte e martuar me këngëtaren e ndjerë nga viti 1967 deri në vitin 1973, tregoi së fundmi arsyen pse nuk u martua më, pas divorcit gjatë një eventi në kazinonë South Point në Las Vegas.

“Unë thjesht nuk mendoj se ai mund ta përballonte atë”, tha Priscilla për mundësinë e rimartesës ndërsa Elvis ishte gjallë. Ndërkohë për marrëdhëniet pas vdekjes së Elvisit, Priscilla tha se me të vërtetë nuk kishte dëshirë të martohej me dikë tjetër.

Priscilla Presley tregon pse nuk u martua kurrë pas ndarjes nga Elvisit!

“Të jem e sinqertë, nuk kam dashur kurrë të martohem pas tij. Nuk kam pasur kurrë dëshirë. Askush nuk mund të krahasohej me të”, tha ajo.

Priscilla, e cila ndan vajzën Lisa Marie Presley me ikonën e muzikës, zbuloi gjithashtu pse nuk kishin më shumë fëmijë së bashku.

Priscilla Presley tregon pse nuk u martua kurrë pas ndarjes nga Elvisit!

Elvis ishte i shqetësuar se nuk po kalonte mjaftueshëm kohë me vajzën e tyre, “Me orarin e tij dhe turneun e tij, ai thjesht ndjeu se nuk ishte mjaftueshëm pranë për t'i kushtuar shumë vëmendje të pasurit një fëmijë tjetër”.

Priscilla Presley tregon pse nuk u martua kurrë pas ndarjes nga Elvisit!

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF