KreuCelebrity

Rikthehet në ekran Vesa Luma: anëtare jurie e audicioneve të “X Factor”!

Programi “X Factor” pritet të nisë rrugëtimin e tij në muajin dhjetor në televizionin Klan. E teksa prej javësh puna për zbulimin e talenteve të reja ka nisur, tashmë produksioni ka nisur xhirimet e audicioneve.

Rikthehet në ekran Vesa Luma: anëtare jurie e audicioneve të

Në mesin anëtarëve të jurisë së audicioneve është edhe këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Vesa Luma. Lajmi është dhënë nga faqja zyrtare e “X Factor” në Instagram, ku përkrah një fotoje të këngëtares shkruan,

“Ka arritur të fitojë zemrën e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave me talentin dhe zërin e saj të veçantë por edhe me çiltërsinë që e karakterizon: Vesa Luma anëtare jurisë së audicionit të dytë të “X Factor Albania”❤️❌”, thuhet në postim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by X Factor Albania (@xfactor.albania)

Kujtojmë që dje u zbuluan edhe 4 anëtarët zyrtarë të jurisë së “X Factor”, të cilët janë, këngëtarja Arilena Ara, moderatori Adi Krasta, këngëtari Young Zerka dhe Elhaida Dani, të cilët çdo javë do të japin vlerësimet e tyre profesionale për konkurrentët.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF