KreuCelebrity

Nuk duroi sherrin? Kënga e re e Ledrit përmend raportin me Sarën dhe dramën me Dafinën!

Nuk duroi sherrin? Kënga e re e Ledrit përmend raportin me Sarën

Nga Ledri Vula e Sara Hoxha nuk ka ende asnjë reagim publik lidhur me lajmin e ndarjes së tyre, që qarkullon prej ditësh tashmë. E teksa të dy preferojnë të ruajnë heshtjen, ndjekësit kanë analizuar me kujdes tekstin e këngës së re të tij, “Paranormal”, në përpjekje për të gjetur ndonjë të dhënë edhe mbi jetën private të këngëtarit, e cila duket e trazuar në këto momente.

Ata mendojnë se dicka e kanë gjetur. “Do po mvesin kur o dasma e do pop resin kur po dana”, thuhet aty, cka mendohet se mund të jetë një referim ndaj situatës me partneren, ose thjesht shenjë e faktit që Ledri e di se cfarë bën zhurmë sot, shet.

https://www.youtube.com/watch?v=_yIOxTpo6ew

Ndërkohë, në një varg mendohet se ka një referim për Dafina Zeqirin. “Ku ku ku ku po shkon pa mu, tutna ma fut bllok me ta komentu”, shprehet ai.

Ledri i bëri një koment Dafinës ludhur me vargun e tyre të njëjtë:
T`i kom dhon krejt”, e paskësaj këngatarja e hoqi ) ose bllokoi) atë dhe Sarën nga Instagrami.

Nuk duroi sherrin? Kënga e re e Ledrit përmend raportin me Sarën

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF