KreuStil Jetese

Zbulohet video e rrallë, Dua Lipa këndonte në Kosovë shqip dhe anglisht (Video)

 

Bukuroshja e cila për javë me radhë po kryeson top listat në Britaninë e Madhe, ka pasur një talent që në fëmijëri. Një video e publikuar tregon talentin e Dua Lipës për muzikën që në moshë të vogël. Kjo video e rrallë shihet në “Youtube” kur kosovarja ishte e vogël dhe këndonte në gjuhën shqipe. Performancën e Dua Lipas mund ta shikoni tek sekonda 35 në videon e mëposhtme.

https://www.youtube.com/watch?v=1wNnE2hxMA0

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF