KreuCelebrity

Kjo paraqitje e Kim Kardashian është gjithë çka ju duhet këtë mbrëmje

Sa herë e kemi parë Kim të zhveshur? Mos u lodhni, nuk numërohen. Por, seç ka një sekret tek trupi i femrave, sidomos tek gjinjtë; diçka që të surprizon sa herë i sheh.

Cilësohet si një nga femrat më seksi në planet, për shkak të formave të saj bombastike trupore. Vithe të mëdha, gjoks i bollshëm e bel i hollë – karakteristika këto tipike prej Kimi. Dita e djeshme e ka gjetur Kardashianin me një paraqitje marramendëse, e jo më kot. Veshur me një kanatjere transparente, pa reçipeta poshtë saj, Kim thjesht dukej bombastike. Nuk është hera e parë që bashkëshortja e Kanye West bën një zgjedhje të tillë, por hej, është Kimi, dhe Kimi tërheq gjithmonë vëmendje.

Imagjinoni veten, me një pamje të tillë – JO NË RRUGË – në dhomën e gjumit, krejt ndryshe nga e zakonshmja. Pse të vishni këmishë nate apo aq më keq, të zhvishni çdo gjë të mundshme. Kardashian është ikona e provokimit, kështu që jemi të sigurt që po kaq rezultat do të keni me këdo që po ndani dhomën…Klikoni në galeri për paraqitjen e plotë. Dhe, natyrisht, mbrëmje të këndshme!

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF