KreuCelebrity

Këto foto të Jonida Maliqit me të birin janë dashuri!

Këngëtarja Jonida Maliqi, me të vërtetë që na e ëmbëlsoi ditën sot. Ajo njihet për faktin se është munduar gjithmonë që të tregohet sa më e rezervuar për sa i përket jetës private. E megjithatë, së fundmi duket se kjo gjë ka ndryshuar. Jonida, këngëtarja e cila shfaqet kurdoherë me stilin e veçantë në look dhe interpretim nuk ngurron të shfaqet në foto, me të birin Dan.

Ajo ka ndarë në Instastory një video të shkurtër  me Danin e vogël, teksa përqafohen e puthen plot dashuri, rrethuar me disa emoji zemrash të kuqe. A nuk janë të adhurueshëm, nënë e bir?

Fotot i gjeni në galeri!

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF