KreuCelebrity

Arsyeja e vërtetë e ndarjes së Rihannës me të dashurin milioner!

Lajmi i ndarjes së tyre pas një lidhjeje tre vjecare bëri bujë, por tani është mësuar dhe se cila ishte arsyeja e vërtetë që Rihanna dhe Hassan Jamel nuk janë më bashkë. Problemi paska qenë familja e tij.

Të afërmit e milionerit saudit mendojnë se Rihanna është e jashtëzakonshme dhe vërtet mjaft e bukur. Por do të donin që ajo të ishte më e rezervuar, e bindur dhe modeste. Familja e tij kërkon praktikisht një ai të ketë një marrëdhënie më tradicionale dhe shumë më larg vëmendjes së publikut dhe medias.

Rihanna ka pasur lidhje me disa artistë të famshëm, si Chris Brown apo Drake, por marrëdhënia e saj me Hassanit dukej shumë më ndryshe.  Megjithatë, burime pranë saj thonë se nuk ka ndërmend të ndryshojë për askënd, as për partnerin dhe familjen e tij. Për herë të parë, të dy ata u panë bashkë në 2017-tën.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF