KreuCelebrity

Si duket bashkëshortja e Vladimir Putinit 6 vjet pas divorcit dhe pasi u zhduk nga vëmendja!

Liudmila Putin, ish bashkëshortja e Vladimir Putin, ka përjetuar situata të paimagjinueshme sic thotë në krah të tij, ndërsa sot jeton me një partner 20 vjet më të vogël.

Pas divorcit 6 vjet më parë, ajo e ka shmangur vëmendjen publike, por e tërhoqi atë sërish pas lajmit se po lidhte kurorë me Artur Ocheretniy, drejtori i pashëm i një organizate joqeveritare. Liudmilla duket po njesoj.

Pak gjëra dihen nga jeta private e presidentit rus. Ata u martuan në vitin 1983, kur ai ishte 30 vjec dhe Liudmila Shkrebneva, 25.

Bashkë kanë dy vajza: Maria dhe Ecaterina.

Putin u nda nga e shoqja pas 31 vjet martese dhe thuhet se është në lidhje me bukuroshen Alina Kabaeva, e cila ka sjellë në jetë edhe dy binjakë me presidentin rus!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF