KreuCelebrity

Maluma në Tiranë; zbulohen çmimet e biletave!

 

Tashmë është zyrtare, Maluma do të vijë në Tiranë! Më 14 mars që përkon edhe me festën e Ditës së Verës, fansat shqiptarë të artistit kolumbian do të kenë mundësi të ndjekin live performancën e Malumës në Sheshin Nënë Tereza.

Së fundmi janë publikuar edhe çmimet e biletave të cilat kapin vlerat  nga 25 euro ose 3000 lekë të rinj, deri në 38 euro ose 4500 lekë të rinj.

Këngëtari latin do të performojë disa prej hiteve më të njohura për kënaqësinë e të gjithë fansave të tij.

Tashmë biletat janë në shitje dhe në këtë llogari instagrami mund të gjeni instruksionet se si mund t’i blini.

 

 

Ju e kërkuat dhe ai po vjen! Maluma na bashkohet për të festuar ditën e verës ? në Tiranë. Biletat dolen ne shitje ! @maluma Mimoza zone -> 3000leke / 25 Euro Cherry zone -> 4500leke / 38 euro #maluma #malumababy #tirana #concert #march14 #ditaeveres #sheshinenetereza

A post shared by ARN (@arrrrniii) on

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF