KreuCelebrity

Përse qau aq shumë Nora Istrefi tek “Dua të të bëj të lumtur“?

Përse qau aq shumë Nora Istrefi tek “Dua të të

“Dua të të bëj të lumtur“ ka disa histori për të rrëfye një puntatën e saj të radhës, njëra më prekëse se tjetra. Por vëmendja u fokusua tek e ftuara speciale e kësaj jave, Nora Istrefi. Nora, sic e tregoi dhe Arbana Osmani, është personazhi që qau më shumë në emision. Këngëtaren bukuroshe e priste një surprizë mjaft e vecantë: e ëma këndoi për të, dhe kjo ishte hera e parë që këndonte pas vdekjes së babait të Norës. Ish bashkëshorti, Roberti, gjithashtu kishte një mesazh special , por se cili ishte ai, këtë videoja e postuar në profilin e Arbanës në Instagram nuk e tregon; se cfare tha Roberti, duhet zbuluar kur të transmetohet puntata e radhës.

 

 

Të shtunën, histori të jashtëzakonshme tek “Dua të të bëj të lumtur” Special guest @noraistrefi që ka derdhur më shumë lot se çdo artist tjetër që ka ardhur:) @topchannelalbania @duatetebejtelumtur.tch

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF