KreuCelebrity

Këngëtarja shqiptare, sërish nënë: “ Ardhja jote, një bekim”!

 Këngëtarja Ryva Kajtazi u bë nën për herë të dytë, dhe lajmin e bukur e dha vetë përmes një postimi në rrjetet sociale. “ Në datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, ka shkruar ajo në krah të fotos ku duke mbajtur dorën e vogëlushit të saj.

 

 

Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde ??❤️

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Vogëlushi erdhi në jetë në një spital të Prishtinës pikërisht në 1 qershor, në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve. Ryva dhe bashkëshorti i saj Fidani janë prindër edhe të një vajze të quajtur Dorela, të lindur prillin e 2017-tës.

 

 

 

My?‍?‍? @norikuka @vlorakaltrina @flowersdecorferizaj @embelsia @lastradalounge

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF