Me pushime në Shqipëri; Dua Lipa më në fund i bën tag vendit ku po qëndron me familjen!

Prej disa ditësh artistja me famë ndërkombëtare Dua Lipa dhe familja e saj po kalojnë pushimet në Shqipëri. Pasi zhvilluan takimet zyrtare me kryeministrin Edi Rama dhe kreun e bashkisë së Tiranës familja Lipa zbarkoi drejt Jugut të Shqipërisë për të vijuar pushimet në bregdetin e Jonit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Në postimet e herëpashershme të Duas, ndjekësit i kanë kërkuar asaj që të tregojë vendndodhjen si mënyrë për të promovuar vendin tonë, e duket se këtë fundjavë ylli i “Neë Rules” ja plotësoi të gjithëve dëshirën.

Artistja ndërkombëtare së bashku me partnerin e saj dhe familjen ndodhen në Sarandë dhe po qëndrojnë në resortin ‘Kep Merli’.

“Vendi ëndërr në botë. Po kaloj çdo ditë këtu në rivierën shqiptare dhe nuk dua të largohem kurrë”; ka shkruar Dua në storyt e postauara teksa tregon rivierën e bukur shqiptare.

Previous ArticleNext Article