“Je personi që aspiroj të bëhem”, Elita Rudi një mesazh për vjehrrën që jo kushdo e dëgjon!

Janë një cift që mund të cilësohet pa frikë “perfekt”. Por Elita Rudi, pervec dashurisë për Gjikon, paska një vlerësim të lartë edhe për nënë e tij.

Në ditën e saj të lindjes, moderatorja I kushtoi vjehrrës një dedikim të ndjerë, që shumë gra do të donin ta dëgjonin nga nuset e tyre.

“Gëzuar ditëlindjen vjehrrës më të mirë në botë. Je me klas, inteligjente dhe e kujdesshme, në thelb, personi që aspiroj të bëhem. Faleminderit që po mi mëson dhe mua”, ka shkruar Elita.

Dhe ne e kemi të qartë sesi është ndjerë në ato momente vjehrra e saj!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article