KreuCelebrity

FOTO/ Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj bëjnë “xing”!

Janë të shumta rastet kur personazhe të njohur bëjnë “xing” me veshjet ose aksesorët që zgjedhin.

Së fundmi një gjë e tillë ka ndodhur me Bora Zemanin dhe Beatrix Ramosajn, të cilat mesa duket nuk kanë pikë të përbashkët vetëm Donald Veshajn.

Dyshja ka publikuar së fundmi foto në Instagram, ku shfaqen me të njëjtin model kapeleje.

Ishte Bora ajo që publikoi rreth një muaj më parë disa fotografi në Instagram, e veshur me të zeza dhe me një kapele, ndërkohë me një kapele të ngjashme publikoi edhe Beatrix Ramosaj rreth një javë më parë.

Pas kësaj, moderatorja ka publikuar sërish foto me të njejtën kapele.

Vajzat kanë bërë “xing” edhe me herët me postimet e njëjta në Instagram. Disa javë më parë Bora postoi foto teksa ndodhej në lëndinë, të njëjtën gjë ka bërë edhe këngëtarja. Madje edhe për pushimet Bora dhe Beatrix zgjodhën të njëjtin destinacion, Bodrumin e Turqisë.

Pra, këto detaje tregojnë shijet e përbashkëta që kanë dy vajzat e njohura të showbizit shqiptar..

Revista Bordo
No. 43

SHKARKO VERSIONIN PDF