KreuBusull

“Dy gëzime në një ditë..”, Mirush Kabashi surprizon bashkshorten: Jetofshim e gëzofshim..

Mirush Kabashi është një nga aktorët më të mirë të kinematografisë dhe teatrit dhe padyshim një nga më të dashurit për mbarë publikun shqiptar.

Së fundmi në familjen e aktorit ka patur jo një por dy festa. Bashkëshortja e tij ka festuar ditëlindjen ndërkohë që në po të njëjtën ditë ata kanë patur 35-vjetorin e martesës.

Në këtë ditë të shënuar aktori ka zgjedhur që me një urim shumë të bukur dhe tejet emocionues të urojë bashkëshorten edhe në rrjetin e tij social Facebook. “Dy gëzime në një ditë. Ditëlindja jote: Edhe 100 vite të tjera e dashur Lola.

Dhe 35-vjetori i martesës sonë: Jetofshim e gëzofshim së bashku… e pse jo… edhe ‘Martesën e Artë’(50-vjetorin)!!!”, ka shkruar aktori krah një fotografi ku ata shihen mëse të lumtur. Aktori i ka dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila bashkëshortes së tij, Lola.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF