KreuBusull

Probleme me fertilitetin? Paris Hilton: Asgjë s’më emocionon më shumë sesa të bëhem nënë!

Paris Hilton ka ndarë me fansat planet e saj të shtatzënisë, pas komenteve të nënës së saj, Kathy Hilton, rreth rrugëtimit të saj të fertilitetit në një intervistë të fundit me E! Lajme. “Më thyhet zemra sepse e di që ajo po përpiqet dhe po përpiqet,” tha Kathy. “Unë gjithmonë them: “Vetëm relaksohuni”.

Së fundmi me anë të një postim në Instagram, 41-vjeçarja foli për planet e saj për të zgjeruar familjen e saj me bashkëshortin Carter Reum, me të cilin u martua në nëntor të 2021. “Po marr mijëra mesazhe që më pyesin se kur do të kem një fëmijë”, shkroi Paris. “E vërteta është, unë dhe bashkëshorti im donim të shijonim vitin e parë të martesës së bashku si çift dhe kemi planifikuar të krijojmë familjen tonë në 2023”.

 

“Siç e dinë të gjithë, unë kam një orar jashtëzakonisht të ngarkuar pune dhe udhëtimesh, por asgjë nuk më emocionon më shumë sesa të bëhem nënë në 2023!”, tha ajo. Paris ka kohë që është shprehur për dëshirën e saj për të krijuar familje me Carterin, gjatë një interviste në prill në podkastin e Bellas, ajo tha,

“Ne kemi folur për fëmijët që në fillim, që nga dy muajt e parë të takimit. Do të donim të kishim binjakë, kjo do të ishte e mrekullueshme. Ne duam tre ose katër”, teksa vazhdoi, “Unë do të doja një djalë dhe një vajzë binjake, vetëm për t’i marrë të dyja. Por çfarëdo që të ndodhë, nuk ka asnjë problem. Unë do të doja edhe dy vajzat binjake sepse i dua vajzat”.

Tags:

Home

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF