16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Blake Lively nuk është më bjonde: Aktorja ndryshon ngjyrën e saj “ikonike” të flokëve! 

Kur përmendet Blake Lively, mendja shkon direkt tek figura e saj elegante dhe ngjyra e bukur e flokëve. Aktorja hollivudiane dukej një bjonde e “përbetuar” , megjithatë së fundi ka zgjedhur të bëjë një ndryshim.  

E përshkruar si një nga bjondet më të famshme në Hollywood, Blake është bërë së fundi flokëkuqe për shkak të rolit të saj në filmin “It Ends With Us”, përshtatur nga romani i Colleen Hoover. Ajo interpreton këtu personazhin e Lily Bloom.  

Në komentet poshtë fotos, mendimet e ndjekësve janë të ndara. Një pjesë e pëlqejne look-n e saj të ri dhe thonë se i shkon shumë, por të tjerë shprehen të zhgënjyer.  

Blake kishte tentuar një herë në 2015-tën ta ndryshonte ngjyrën e flokëve duke i lyer ato kafe, por nuk duroi dot gjatë, dhe pas disa muajsh, iu kthye stilit të vjetër.

GL-00104r BLAKE LIVELY as Carol Ferris in Warner Bros. Pictures’ action adventure “GREEN LANTERN,” a Warner Bros. Pictures release.

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit