KreuStil Jetese

Kënga e Olsi Bylykut dedikim për të? Reagon Egli Tako!

Kënga e Olsi Bylykut dedikim për të? Reagon Egli Tako!

Qe kur u mesua se vendosen t`i ndanin rruget e tyre, Olsi Bylyku dhe Egli Tako kanë qenë akoma edhe me shume në qendër të vëmendjes.

Ndjekesit lidhin elemente të ndryshme me historinë e tyre dhe kur flasim për këtë sigurisht këngët zënë vendin kryesor. Olsi ka lançuar disa projekte muzikore që flasin për ndarjen dhe fansat po e lidhin me raportin e tij me Eglin.

Një komentuese i ka komentuar Eglit me këngën e fundit të Olsit në Instagram duke i shkruar “Tana i ke hallall”. Koment që ka marrë një përgjigje publike nga Egli në Instastory. Ajo shkruan se kënga ka dy vite që është realizuar dhe sipas saj, nuk është për të.

“Unë e kam dëgjuar shumë kohë më parë dhe jepja opinione nëse më pëlqente ose jo. Fakti që është lançuar tani tjetër muhabet. E lumtur që ka pasur sukses sepse është material i bukur”-shkruan ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF