KreuStil Jetese

Reagon Robert De Niro për humbjen e nipit: Jam i pikëlluar

Reagon Robert De Niro për humbjen e nipit: Jam i pikëlluar

Robert De Niro humbi tragjikisht nipin 19-vjeçar, Leandro De Niro Rodriguez. Së fundmi aktori ka reaguar me anë të një deklarate të publikuar nga Los Angeles Times, “Jam i pikëlluar për vdekjen e nipit tim të dashur Leo. I vlerësojmë shumë njerëzit që shprehën ngushëllimet e tyre. Ne po kërkojmë privatësi për të mbajtur zi për Leon”.

Lajmin për vdekjen e tij ka bërë të ditur vajza e madhe e De Niros, nëna e 19-vjeçarit Leandro, me anë të një postimi në rrjetin e saj social, ku shprehte dhimbjen e madhe.

“Engjëlli im i bukur i ëmbël. Të kam dashur shumë që nga momenti që të ndjeva në bark. Ti ishe gëzimi im, zemra ime dhe gjithçka që ishte e pastër dhe e vërtetë në jetën time. Do të doja të isha me ju tani. Do të doja të isha me ty.

Nuk di si të jetoj pa ty, por do të përpiqem të vazhdoj dhe të përcjell dashurinë dhe dritën që më bëre të ndjeja kur u bëra nëna jote. Ti ishe i dashur dhe i vlerësuar. Uroj që vetëm kjo dashuri të të shpëtojë. Më vjen shumë keq, Carlos (babai i Leandros). U prefsh në paqe dhe në parajsë të përjetshme”, ka shkruar ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF