KreuStil Jetese

Përplasja e Luizit me Ronaldon për Kiarën, reagon Zhaklin Lekatari! 

Përplasja e Luizit me Ronaldon për Kiarën, reagon Zhaklin

Thumbat e moderatorit Ronald Sharka drejt Kiara Titos gjatë puntatës së parë të emisionit “Kepi i VIP-va”, sollën reagimin e Luizit. Sharka u shpreh se Kiara e kishte marrë këtë pozicion falë partnerit të saj dhe këngëtari u përgjigj duke thënë se :  “Kur nuk janë barinjtë, ujqërit hedhin valle”.

Së fundmi ka ardhur dhe reagimi i ish-opinionistes së “BigBrother VIP”, Zhaklin Lekatari e cila ka mbajtur anën e moderatorit. Nëpërmjet një postimi në InstaStory ajo ka shkruar:

 “Mirëmëngjes vetëm Ronaldo Sharkës”.

Kujtojmë se në lidhje me deklaratën e Ronaldos, erdhi dhe reagimi i Kiarës, e cila e thumboi moderatorin duke u shprehur se ‘dikur i lyenin flokët si Luizi por më pas e nxorrën kokën’.

“Dikur lyenin flokët si ai, sot nxorën kokën. Koka bën, koka pëson”,– shkroi moderatorja në postimin e saj në InstaStory.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF