KreuStil Jetese

Kourtney Kardashian ndryshon ligjërisht mbiemrin e saj 

Kourtney Kardashian ndryshon ligjërisht mbiemrin e saj 

Kourtney Kardashian ka ndryshuar zyrtarisht mbiemrin e saj një vit pasi u martua ligjërisht me bateristin e Blink-182, Travis Barker në një martesë intime në gjykatë në Santa Barbara, Kaliforni, majin e kaluar.

Ajo postoi në Instagram, duke ndarë një foto të pasaportës së saj të re. Nën imazhin është emri i saj i plotë i sapoformuar: Kourtney Kardashian Barker.

Ky ndryshim vjen pasi çifti, i cili festoi martesën e tyre me tre dasma vitin e kaluar, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Themeluesja e Poosh njoftoi publikisht shtatzëninë e saj në fillim të këtij muaji në një shfaqje Blink-182, me një poster ku shkruhej: “Travis jam shtatzënë”. Momenti ishte një thirrje për videoklipin “All the Small Things” të grupit.

Dyshja zbuluan se ata janë duke pritur një djalë teksa Kourtney u ul në prehrin e Travis. Pasi babai krenar goditi cembalet, konfeti blu dhe shiritat fluturuan në ajër ndërsa të dashurit e tyre brohoritnin.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF