KreuStil Jetese

Vjen në jetë Rea; Armaldo Kllogjeri bëhet baba për herë të dytë

Vjen në jetë Rea; Armaldo Kllogjeri bëhet baba për herë

Armaldo Kllogjeri, i njohur nga të gjithë si Maestro, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë ai, duke na treguar dorën e vogëlushes, të cilën e kanë quajtur Rea.

“Faleminderit Aida që na solle në jetë Rean”- shkruan Armaldo krah foton së publikuar në rrjetin social “Instagram”.

A post shared by Maestro Armaldo Kllogjeri (@maestro_armaldo.kllogjeri)

Artisti e zbuloi gjininë e saj në Big Brother Vip, ku ishte një nga konkurrentët më të përfolur.

Ai ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë, ndjekësit dhe nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania”.

Kujtojmë se Armaldo dhe Aida janë prindër edhe të një vajze tjetër, e cila tashmë është bërë motra e madhe.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF