KreuStil Jetese

Horoskopi ditor, e hënë 3 korrik 2023

Horoskopi ditor, e hënë 3 korrik 2023

Dashi

Mjedisi yjor do favorizoje një klime te ngrohte për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Një pjese prej jush qe kane pasur mosmarrëveshje te shumta do arrijnë t’i zgjidhin ato dhe te shohin me optimizëm drejte ardhmes. Edhe beqaret do i pushtoje euforia. Takimet do jene mbresëlënëse. As financat nuk do jene te këqija kështu qe mund te bëni investimet me te domosdoshme.

Demi

Komunikimi ne çift do jete shume i mire sot dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen me te vogël me partnerin. Ka shume gjasa qe ne mbrëmje pasioni te rindizet. Nëse zemra juaj është e lire mund te filloni një aventure mjaft emocionuese. Ne planin financiar nuk duhet te nguteni për te kryer shpenzime marramendëse sepse situata mund te rendohet ndjeshëm.

Binjaket

Priten goxha ndryshime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Ata qe kane pasur probleme do ndihen me te qete, ndërsa ata qe kane pasur një lidhje te qëndrueshme do mendojnë te zyrtarizojne gjithçka. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim, por jo te gjithë do e gjejnë personin qe po kërkojnë. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni për asgjë sepse do keni probleme.

Gaforrja

Venusi do jete planeti qe do vendose fatin e jetës suaj ne çift gjate kësaj dite. Tregohuni paksa me tolerante de mos kërkoni me ngulm te behet gjithmonë si thoni ju. Beqaret do jene shume kërkues dhe do te pavendosur për te krijuar një lidhje shpejt e shpejt. Ne planin financiar do iu buzëqeshë fati. Edhe pse nuk do ndiqni ndonjë strategji strikte gjithçka do shkoje me se miri.

Luani

Nëse jeni ne një lidhje duhet te mendoni për ndonjë surprize te këndshme ne mënyrë qe mjedisi te jete me e emocionues. Beqaret do jene te gatshëm te fillojnë një histori dashurie me një person interesant te cilin kane disa kohe qe e kane njohur. Rrjedha e jetës se tyre do marre një tjetër drejtim. Ne planin financiar do jene te shumte planetët qe do iu mbështesin.

Virgjeresha

Asnjë planet nuk do ketë ndikim tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe gjithçka do varet nga sjellja juaj. Mos u tregoni strikte dhe mos mendoni se keni gjithmonë te drejte. Beqaret do fillojnë te pëlqejnë shume një person te cilin sapo e kane njohur. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te shpenzoni me maturi dhe kujdes. Vetëm kështu do ia dilni mbanë.

Peshorja

Tregohuni me te duruar dhe me te matur me parterin tuaj sot nëse nuk doni te keni probleme te mëdha me te. Ai ne fakt do tregohen shume i dashur dhe do ua shprehe te gjitha ato qe ndjen. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim, por nuk kane për ta gjetur personin ideal. Ne planin financiar nuk do ndaleni derisa ta stabilizoni situatën. Me pak durim mund t’ia dilni!

Akrepi

Sektori i dashurisë do shkoje me se miri gjate kësaj dite. Nuk do keni probleme te mëdha, madje edhe dyshimet qe kishit mbi partnerin do te bien. Takimet do jene te shumta për beqaret. Përfitoni sa te mundni edhe sikur te filloni vetëm aventura emocionuese. Ne planin financiar nuk mund te arrihet asgjë aq lehte. Tregohuni me te matur se kurrë sepse do keni probleme te mëdha.

Shigjetari

Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do bëni mjaft lëshime ndaj atij qe keni ne krah. Lidhja do jete me e bukur dhe toleranca do mbizotërojë gjate gjithë kohës. Beqaret do kërkojnë shume, por nuk do arrijnë dot ta gjejnë personin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do jene te favorizuara transaksionet dhe investimet. Gjithçka do shkoje me se miri.

Bricjapi

Do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin tuaj sot dhe kjo do sjelle probleme te mëdha ne çift. Mos u tregoni shume strikte. Beqaret ka shume gjasa te bien ne dashuri me një mik te vjetër. Dita për ta do jete me e bukur dhe me emocionuese se me pare. Ne planin financiar do mbizotërojë qetësia. Probleme te mëdha nuk do ketë kështu qe përfitoni për te riorganizuar gjithçka.

Ujori

Te gjitha ato qe keni ëndërruar gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift do iu realizohen sot. Do kaloni momente te mrekullueshme dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë moment nga i dashuri i zemrës. Beqaret do kalojnë një dite te zakonshme dhe pa risi. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te matur. Gabimi me i vogël mund t’iu çoje drejt problemeve te mëdha.

Peshqit

Gjate kësaj dite do e shijoni me shume se kurrë ëmbëlsinë dhe rehatinë e te qenit ne një lidhje. Nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast nga partneri sepse vetëm ne krahët e tij gjeni ngrohtësinë e dëshiruar. Beqaret nuk duhet te nxitohen edhe pse do jene te shumte personat qe do i joshin. Ne planin financiar do jeni mjaft optimiste dhe nuk do ndaleni para pengesave qe do iu dalin.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF