KreuStil Jetese

7 kombinime veshjesh me të cilat do dukeni super ‘cool’!

7 kombinime veshjesh me të cilat do dukeni super ‘cool’!

Sa herë mund të jeni vonuar kur jeni nisur drejt një destinacioni të caktuar, sepse e keni pasur shumë të vështirë që të vendosni se çfarë do vishni? E keni vënë re dhe ju në mëngjes që do nëse e keni planifikuar që në mbrëmje rrobat që do të vishni, koha për t’u bërë gati është shumë herë më e shkurtër? Besojmë se edhe ju jeni dakord me këtë “zbulim” tonin.

Dilema e çdo vajze, është “çfarë do veshim sot”? Pikërisht ne në këtë artikull, kemi vendosur që t’ju sjellim 7 ide se çfarë të vishni për në punë, për në përditshmëri, për një pasdite, teksa darkon me familjen apo personin e zemrës, dhe për në fundjavë kur zgjedh që të argëtohesh me miqtë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF