KreuStil Jetese

Meri Shehu zbulon shenjën më me fat: E presin ditë të bukura në dashuri dhe punë!

Meri Shehu zbulon shenjën më me fat: E presin ditë të bukura

Meri Shehu ka bërë parashikimin për ditët të vijim dhe nga të gjitha shenjat ka veçuar Virgjëreshën, për të cilin ka theksuar se e presin ditë të bukura në dashuri dhe në punë.

Dashi
Nje dite qe fillon me ekonomine dhe pastaj me nje udhetim jo shume te gjate. Forconi kontaktet ne pergjithesi.

Demi
Deri mbasdite do ruani kryesine ne marredhenie pastaj filloni e veproni me praktikisht me interesat tuaja.

Binjaket
Do jeni te corientuar psikologjikisht deri nga dreka te pakten. Me pas i merrni forcat ose e mblidhni veten.

Gaforrja
Mund te bisedoni per qellimet tuaja me miqte tuaj deri nga mesdita pastaj gjerat behen me te komplikuara.

Luani
Nje pozicion pune apo veshtiresi ne jeten tuaj sapo ka kaluar. Me shume nje pasiguri dhe ndryshim. Por mbasditja do jete me e begate.

Virgjeresha
Priten dite te bukura ne dashuri dhe ne pune. Era e fatit fillon te fryj drejt jush papritur aty ku gjerat dukeshin kundra.

Peshorja
Ekonomia dhe dashuria kaluan nje moment te veshtire. Tashme ju pret nje rruge e re e ndryshme nga ajo qe prisnit.

Akrepi
Hena perballe jush deri nga mbasditja ju jep shansin te perballeni per gjerat tuaja. Me pas gjerat behen me te fshehta.

Shigjetari
Mos u merrni me shume se duhet me gjera qe nuk kane rendesi direkte. Mbasditja ju perball me partnerin ne cift apo lajme te reja.

Bricjapi
Dashuria ju jep nje shije edhe gjate dites pastaj vemendja juaj kalon drejt punes dhe nje lajmi te cuditshem qe ju ve ne levizje

Ujori
Edhe sot do ndjeni peshen e detyrimeve familjare. Nga mbremja do jeni shume erotik dhe ne kerkim te gjese.

Peshqit
Jeni ne nje komunikim te vazhduedhem per siguri ne nje lidhje personale. Por shume shpejt do largoheni me deshire.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF