KreuStil Jetese

Befason Fero: Publikon foto të vajzës së tij të vogël duke u falur!

Befason Fero: Publikon foto të vajzës së tij të vogël

Fero u rikthye bujshëm në vëmendjen e mediave rozë së fundi pas sherrit me partneren, Arbenita Ismajli të cilën u tha se e kishte qëlluar me grusht. Kjo coi në arrestimin e tij nga policia, e u tha se dyshja tashmë mund të ishte duke shkuar drejt ndarjes.

Reperi ndërkohë njoftoi së fundi se po hiqte dorë nga muzika për t`iu përkushtuar fesë islame dhe familjes. Duket se në hapat e tij, po ecën dhe e bija, Nina.

Fero publikoi një fotografi në “Instastory” ku shihet vogëlushja duke u falur. “Vajza e babit duke u falur”, ka shkruar ai në krah të postimit.

Në muajin prill, reperi dhe modelja patën organizuar një lidhje direkte në TikTok për ndjekësit e tyre të shumtë. Teksa i përgjigjeshin  pyetjeve të ndryshme lidhur me jetën e tyre private, mes të tjerash Fero zbuloi një sekret në lidhje me Arbenitën, i cili kishte deri deri atëherë i panjohur për publikun e gjerë. Gjatë bisedës, këngëtari se Arbenita është një myslimane e devotshme dhe i kryen ritet fetare si falja e 5 vakteve.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF