KreuCelebrity

Dafina Zeqiri pohoi se do të martohen së shpejti, partneri ka disa fjalë për të!

Dafina Zeqiri pohoi se do të martohen së shpejti, partneri ka disa

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj Kreshnik Gjergji po shijojnë romancën e tyre të dashurisë. Sipas këngëtares së njohur, ata së shpejti do ta kurorëzojnë me martesë lidhjen e tyre.

Dafina Zeqiri pohoi se do të martohen së shpejti, partneri ka disa

Dyshja janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku ndajnë me ndjekësit foto nga momentet e tyre romantike. Dafina po korr suksese të një pas njëshme në muzikë dhe partneri duket se është mbështetësi i saj më i madh.

Përmes një postimi në InstaStory ai tregoi se ndihet shumë krenar për sukseset e saj. “Këtë vit vetëm duke fituar në të gjitha anët, s’ka njeri që e ndalon”- ka shkruar Kreshniku krahas fotos së tyre ku dyshja duken mjaft të lumtur së bashku.

Dafina Zeqiri pohoi se do të martohen së shpejti, partneri ka disa

 Dafina dhe Dj Geek i dhanë fund romancës së tyre të dashurisë disa muaj më parë, teksa shkëputën marrëdhëniet me njëri-tjetrin edhe nga ana profesionale. Ajo u lidh shpejt me Kreshnikun, ndersa ende nuk dihen arsyet e ndarjes me Dj-in e njohur.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF