KreuCelebrity

Traumatizuese në Dancing with the Stars, dëmtohet rëndë balerina ( VIDEO)!

Traumatizuese në Dancing with the Stars, dëmtohet rëndë

“Dancing With The Stars” nisi mbrëmjen e djeshme me një lajm trondites: Balerina, Erisa, ka pësuar një incident gjatë provave me Eni Shehun, duke u dëmtuar. Pas marrjes së ndihmës së parë mjekësore dhe ekzaminimit, Erisa duhet që të qëndrojë disa javë larg sallës së provave. Për këtë arsye nuk do të jetë as pjesë e spektaklit të kërcimit.

Traumatizuese në Dancing with the Stars, dëmtohet rëndë

Eni Shehu: S’ka qenë një javë e lehtë, nga një padjeshkë përfundoi në një dëmtim, nga komunikimet nuk e di si do të jetë shëndeti i saj, ishte traumatizuese si ngjarje, mendoja më të keqen, e kam menduar edhe largimin.

Bora: Do duhet për disa javë të qëndrojë jashtë sallës së provave dhe Dancing.

https://www.instagram.com/reel/CzwpywrNRq_/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një lidhje me skype nga shtëpia, Erisa mes lotësh i uroi fat Enit në rrugëtimin e tij në “DWTS”

Erisa: Mos u ndje fajtor, sepse ato janë insidente që ndodhin, jepi forca sepse e ke treguar që mund të bësh dhe mund të bësh shumë.

Bora: Lajmi i mirë është sepse do të rikupersohesh, shpresojmë që kjo të ndodhë shpejt dhe të të kemi në finalen e Dancing duke kërcyer.

Erisa: Faleminderit Top Channel, Ledionit, Sarws, gocave, faleminderit për dashurinë dhe nuk më keni bërë të ndihem sikur nuk jam aty.

Pas këtij aksidenti, Eni do ta vijojë rrugëtimin e tij në “Dancing With the Stars” me balerinën Ensa.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF