KreuCelebrity

Linda nuk ndalet: Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat!

Linda nuk ndalet: Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat!

Linda Halimi u përfol shumë si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë për deklaratat e saj drejt Azemit dhe Bleros. Ajo tha se Azemi është dashuruar me të ndërsa Blero ka tentuar të hyje në dhomën e saj të hotelit 12 vite më parë.

Linda nuk ndalet: Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat!

Por nuk mbaron me kaq. Gjatë bisedës me disa nga banorët, kengetarja tregoi edhe emra të tjerë të showbizit shqiptar, që sipas saj e kanë ngacmuar. “Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat për një bashkëpunim, por meqë më ka shkruar në Snapchat është ngacmim”, u shpreh ajo.

Linda nuk ndalet: Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat!

Kjo deklaratë e Linda Halimit ka nxitur shumë reagime nga banorët e sidomos nga Buci i cili e kundërshtoi atë. Ledri Vula së fundmi ka qenë shumë i përfolur në media për një ndarje të mundshme me partneren e tij Sarën, por mendohet se edhe mund te jete e gjitha nje loje per vemendje.

https://youtu.be/JST8LDvNh3E

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF