KreuCelebrity

Në hapat e nënës së ndjerë, djali i Hueyda El Saied befason me performancën LIVE!

Në hapat e nënës së ndjerë, djali i Hueyda El Saied

Bashkëshorti i balerinës së njohur shqiptare Hueyda El Saied, Thierry Grosjean i është përkushtuar në maksimum zotimit të bërë artistes së ndjerë, aq te dashur për publikun shqiptar: përkujdesjes ndaj djalit të saj, Gabrielit, të cilin e ka adoptuar tashmë.

Në hapat e nënës së ndjerë, djali i Hueyda El Saied

Së fundm ai ka ndarë një video të Gabrielit i cili duket se ka trashëguar nga talenti i nënës së tij. Vogëlushi shihet aty duke performuar LIVE në një lokal dhe talenti i tij është surprizues.

https://www.instagram.com/reel/CzGqPaXtORI/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Hueyda El Saied humbi betejën me jetën për shkak të kancerit të gjirit rreth dy vite më parë. Por ajo u largua në paqe me bindjen se të birin e ka lënë në duar të sigurta.

Në hapat e nënës së ndjerë, djali i Hueyda El Saied

Thierry tregon qarte se ka nje kujdes te jashtëzakonshëm për të.

Në hapat e nënës së ndjerë, djali i Hueyda El Saied

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF