KreuCelebrity

Befason Ledri: Poston në Instastory Dafina Zeqirin!

Befason Ledri: Poston në Instastory Dafina Zeqirin!

Raporti i Ledri Vulës dhe Dafina Zeqirit është rikthyer ndjeshëm në vëmendje së fundi. Reperi edhe vet e konfirmoi në këngën e tij se Dafina i bëri bllok në rrjetet sociale.

Befason Ledri: Poston në Instastory Dafina Zeqirin!

Po ky bllok nuk e ndaloi ate ta ndante në “Instastory”, edhe emrin e Dafinës. Ai ndau ndau një liste ku kryeson i pari, e ku poshtë tij është edhe Dafina, shkruan “Kosovarja”.

Befason Ledri: Poston në Instastory Dafina Zeqirin!

Me heret, u mesua se këngëtari është rikthyer përsëri nën menaxhimin e Faton Shoshit dhe lajmet per ndarjen me Saren, u tha se ishin vepër e tij. Madje disa ditë më parë ishte vetë Shoshi ai që i konfirmoi zërat për ndarjen e tyre dhe si ideatorë i kësaj ideje gjithçka shkoi ashtu siç e kishte menduar.

Befason Ledri: Poston në Instastory Dafina Zeqirin!

Ishte pikërisht Shoshi që konfirmoi ndarjen eskluzivisht për “Prive” , duke lënë të kuptohet se e vetmja gjë që i mban bashkë tashmë ishte vajza e tyre Poem.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF