KreuCelebrity

Travis Kelce, një djalë romantik: kështu e fiton çdo ditë dashurinë e Taylor Swift!

Travis Kelce përdor lloje të ndryshme lulesh për të magjepsur Taylor Swift, ndërsa romanca e tyre vazhdon të bëhet më e fortë. Artisti fitues i Grammy-it dhe Kansas City Chiefs janë në një lidhje që nga shtatori 2023 dhe janë në qendër të vëmendjes së mediave dhe fansave.

Travis Kelce, një djalë romantik: kështu e fiton çdo

Për të mbajtur Sëift, e cila kohët e fundit u bë miliardere, të kënaqur dhe të dashuruar ylli 34-vjeçar i NFL blen lule për të "shumë herë në javë". "Trëndafila të kuq një ditë, trëndafila rozë disa ditë më pas”, tha një burim i brendshëm për US Sun. “Luledielli në fundjavë, ai e bën një gjë të tillë shumë shpesh”.

Travis Kelce, një djalë romantik: kështu e fiton çdo

“Ai tregon shumë respekt për familjen dhe miqtë e saj”, vazhdoi burimi. “Ai pëlqen ta bëjë atë të buzëqeshë, ai është një zotëri i vërtetë, një i dashur i vërtetë dhe kujdeset shumë për të. Travis ka vlera shumë të mira, ai është shumë i respektueshëm dhe gjithmonë pozitiv, dhe jo vetëm me fjalë, por edhe nga gjërat e vogla që bën”.

Travis Kelce, një djalë romantik: kështu e fiton çdo

Dy herë kampioni i Super Bowl ka një marrëdhënie të ngushtë me nënën e tij dhe Swift shpesh mund të shihet duke e shoqëruar me të në ndeshjet në stadiumin Arrowhead. "Ajo rriti një burrë shumë të mirë, kjo është e sigurt. Unë e shoh marrëdhënien me Taylor-in të jetë shumë solide, dhe mund të shoh se ai bën gjithçka për ta bërë atë të lumtur dhe të ndihet unike me të”.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF