KreuCelebrity

E përmendi në këngën e re, Sara Hoxha "i kthen thumbin" Ledrit!

 

E përmendi në këngën e re, Sara Hoxha "i kthen

Teksa rrjeti "zien" nga fjalet për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, ky i fundit nuk e ka larguar fokusin nga produktiviteti dhe karriera e tij. Këngëtari publikoi këngën e tij më të re, në rreshtat e së cilës flet edhe për partneren. Në videoklipin e këngës “Paranormal”, artisti shihet i veshur me të zeza, ndërsa Sara nuk e ka lënë me kaq. Teksa postoi në InstaStory një foto e veshur me të zeza, influencerja leshoi nje thumb te hapur, duke thene se e zeza nuk është aspak ngjyra e mërzisë.

E përmendi në këngën e re, Sara Hoxha "i kthen

“E zeza nuk është mërzitshme, është poetike”, ka shkruar ajo. Ndonëse prej kohësh në rrjet qarkulluan lajme se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dhe menaxheri i këngëtarit tregoi se Ledri dhe Sara janë ndarë, ata vete nuk kane bere publikisht asnje koment per kete gje, teksa ka edhe ndjekes qe ende mendojne se mund te jete e gjitha nje loje marketingu.

Publiku filloi të aludojë që marrëdhënia e çiftit është në krizë që pas pjesëmarrjes së Sarës në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, ku ajo luan një rol dhe parakaloi e vetme ne tapetin e kuq, ndërsa partneri i saj nuk e mbeshteti atë as fizikisht dhe as përmes një postimi në rrjetet sociale.

Pjesë nga teksti i kenges:

“Do po m’vesin kur o dasma,

e do po m’presin kur po dana?

Ku’ ku’ ku’ ku’

Ku po shkon pa mu?!

Tutna ma fut bllok

me ta komentu”, thuhet në këngën e fundit të Ledrit.

E përmendi në këngën e re, Sara Hoxha "i kthen

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF