KreuCelebrity

Ledri konfirmon ndarjen? Fshin nga “Youtube” këngën me Sara Hoxhën

Ledri konfirmon ndarjen? Fshin nga “Youtube” këngën me
Pak muaj më parë artisti i njohur nga Prishtina, Ledri Vula solli një nga projektet më të dashura nga publiku dhe fjala është për videoklipin me Sara Hoxhën “Gjendja”.

Ky veprim vjen pasi menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi konfirmoi ndarjen e reperit nga blogerja disa ditë më parë.

Sipas raportimeve, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Ledri konfirmon ndarjen? Fshin nga “Youtube” këngën me
Nga ana tjetër disa po e akuzojnë çiftin se po gënjejnë publikun vetëm për pak vëmendje.

Ndërkoh Sara ka publikuar një foto, ku vëmendjen e merr komenti i reperit italian, Luciano. Reperi i ka komentuar disa yje aktores.

Ledri konfirmon ndarjen? Fshin nga “Youtube” këngën me
Mirëpo ajo që vihet re është se ata ndiqen me njeri-tjetrin në Instagram, e gjithashtu reperi ndiqet edhe me kolegun e tij Ledri Vula.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF