KreuCelebrity

Reagon edhe motra e Paris Hilton, pas komenteve për formën e kokës së djalit të saj!

 

Reagon edhe motra e Paris Hilton, pas komenteve për formën e

Paris Hilton pak ditë më parë zbuloi portretin e djalit të saj Phoenix në rrjetin social Instagram. Mirëpo ndjekësit filluan të komentonin se kishte diçka që nuk shkonte me formën e kokës së djalit.

Reagon edhe motra e Paris Hilton, pas komenteve për formën e

Pas komenteve aspak të këndshme vetë Paris komentoi, duke u shprehur: “Ka disa njerëz të sëmurë në këtë botë. Engjëlli im gëzon shëndet të plotë. E sigurisht që do të bëhet mjek, ka një tru të madh”.

Së fundmi ka ardhur edhe reagimi nga motra e Paris, Nicky, teksa ka marrë pjesë në ngjarjen “Glamour Magazine Women of the Year”, 40-vjeçarja tregoi se ndjen neveri kur haset me këto komente.

“Mendoj se nëse po ngacmoni një foshnjë, atëherë keni probleme serioze dhe vërtet duhet t’i hidhni një sy vetes. Është kaq e çmendur kjo gjë”, u shpreh ajo.

Reagon edhe motra e Paris Hilton, pas komenteve për formën e

Kujtojmë që Hilton ndan djalin e saj me bashkëshortin Carter Reum, me të cilin u martua dy vite më parë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF