KreuCelebrity

Akuzat tronditësë të Lindës, reagon Blero!

 

Akuzat tronditësë të Lindës, reagon Blero!

Një debat shumë i tensionuar ndodhi gjatë spektaklit Big Brother VIP Kosova mbrëmjen e së premtes. Këngëtarja Linda Halimi në një moment, e akuzoi Bleron se i është futur në shtrat në një prej netëve duke i ndalur mikrofonat dhe duke dashur të flere me të.

Akuzat tronditësë të Lindës, reagon Blero!

Aj nuk u ndal me kaq, por e akuzoi edhe per një histori të 12 viteve më parë, ku tha se është përcjell në një hotel në Prishtinë nga vet Blero dhe ai i ka kërkuar që t’i shkojë në dhomë. Artisti  mbeti i habitur nga kjo histori gjatë spektaklit, e kete e permendi edhe gjatë një bisede me Monikën.

Akuzat tronditësë të Lindës, reagon Blero!

“As s’kam parë as nuk kam dëgjuar”, tha ai gjatë diskutimit me Monikën e Albyn. Me tej, shprehu habi me famën e madhe që Linda pretendon se ka, duke pyetur se “çfarë ylli është” dhe duke thënë me ironi “sa çmime Grammy ka”.

https://youtu.be/20JAgq9eneU

 

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF