KreuCelebrity

`Plasi` konkurenca: Mos ndoshta ‘BBVK’ ironizoi me këtë postim ‘BBVA’ dhe Luizin?

 

`Plasi` konkurenca: Mos ndoshta ‘BBVK’ ironizoi me këtë

“Prime” i mbrëmjes së djeshme i “Big Brother Vip Kosova” ka qenë një ndër më të komentuarit kjo për shkak të dinamikave, debateve të forta mes banorëve apo deklaratat e papritura.

Nuk munguan as surprizat. Mirëpo përpos ngjarjeve në spektaklin e djeshëm, vëmendje ka marrë edhe me një postim që programi i ‘BBVK’ ka bërë në rrjetin social Instagram. Faqja zyrtare e reality show-t në Kosovë, ka postuar një video të qytetit të Shkodrës dhe e ka shoqëruar me shkrimin: “Prime i Big Brother VIP Kosova, zbrazë Shkodrën”.

`Plasi` konkurenca: Mos ndoshta ‘BBVK’ ironizoi me këtë

Postim i cili të kthen pas në kohën kur edhe “Big Brother VIP Albania” bënte të njëjtën gjë, si për të treguar se gjithë shqiptarët ndodeshin para ekraneve të televizorit në shtëpitë e tyre duke ndjekur spektaklin, thote syri.net duke shtuar se "dukshëm ky është një ironizim jo vetëm për ‘BBVA’ por edhe fituesin e saj të fundit, Luiz Ejllin".

`Plasi` konkurenca: Mos ndoshta ‘BBVK’ ironizoi me këtë

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF