KreuCelebrity

Ben Affleck dhe ish-gruaja fotografohen sërish! Ç’do ti thotë JLo pas këtyre fotove?

Ben Affleck dhe ish-gruaja fotografohen sërish! Ç’do ti

Ben Affleck dhe ish-gruaja Jennifer Garner janë mishërimi i bashkëprindërve të lumtur. Së fundmi ata janë parë të lumtur teksa kanë ndjekur ndeshjen e basketbollit të djalit të tyre Samuel në Los Angeles.

Ylli i Town, 51, u fotografua duke qeshur me bukuroshen Alias, 51, teksa ata biseduan, vetëm disa ditë pasi u panë së bashku në Santa Monica.

Ben Affleck dhe ish-gruaja fotografohen sërish! Ç’do ti

Regjisori i Argo, i cili tani është i martuar me Jennifer Lopez, 54 vjeç, dukej i lumtur dhe tejet i buzëqeshur gjatë një bisede me Garner. Gjatë martesës së tyre 13-vjeçare, Ben dhe Jennifer mirëpritën së bashku tre fëmijë. Përveç Samuelit, 11 vjeç, ata kanë vajzat Violet, 17 dhe Seraphina, 14.

Ben Affleck dhe ish-gruaja fotografohen sërish! Ç’do ti

Kjo nuk është hera e parë që Ben Affleck fotografohet i lumtur me ish-bashkëshorten e tij. Dhe shpesh në media kanë qarkulluar lajmet se këto dalje nuk janë pritur mirë nga Jennifer Lopez

Ben Affleck dhe ish-gruaja fotografohen sërish! Ç’do ti

Kujtojmë që pak javë më parë ata u kapën ‘mat’ në makinën e yllit të “Armageddon” në Los Angeles, duke ndarë një përqafim të ngrohtë.

Ben Affleck dhe ish-gruaja fotografohen sërish! Ç’do ti

Mbetet për t’u parë nëse pas fotove të radhës do të ketë ndonjë reagim nga Jennifer Lopez..

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF