KreuCelebrity

Pique thyen heshtjen për ndarjen me Shakirën: Do isha hedhur nga kati i 6-të

Që kur Shakira dhe Gerard Pique janë ndarë, ata kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike. Prej atëherë, këngëtarja është shprehur në mënyra të ndryshme, por më së shumti me muzikën e saj, duke dërguar mesazhe të qartë për ish-lojtarin dhe të dashurën e tij aktuale Clara Chia.

Pique thyen heshtjen për ndarjen me Shakirën: Do isha hedhur nga kati

Tashmë edhe Gerard Pique ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të komentojë gjithë situatën me ish-partneren e tij. Në një bisedë me Jordi Baste në radio stacionin katalanas 'Rac1', spanjolli reflektoi për gjithçka që ka ndodhur me këngëtaren kolumbiane.

"Njerëzit nuk e dinë dhjetë për qind të asaj që ka ndodhur në të vërtetë”, tha Pique për ndarjen e tyre dhe pohoi se "ata bazohen në informacione që në pjesën më të madhe nuk janë reale".

Pique thyen heshtjen për ndarjen me Shakirën: Do isha hedhur nga kati

“Nëse do t’i kisha dhënë rëndësi gjithçkaje që thuhet për mua, do të mbyllesha në banesën time ose do të isha hedhur nga kati i gjashtë. E vetmja mënyrë për të dalë nga e gjithë kjo gjallë është thjesht të injorosh gjithçka”, th ai.

Pique thyen heshtjen për ndarjen me Shakirën: Do isha hedhur nga kati

Më tej, katalanasi deklaroi gjithashtu se tani nuk mendon për asgjë tjetër përveç marrëdhënies me partneren e tij aktuale Clara Chía, interesave të tij profesionale dhe mbajtjes së jetës personale private.

Tags:

shakira pique

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF