KreuCelebrity

“Je bërë si lopë”/ E bullizuan për peshën, moderatorja i lë pa fjalë me arsyen!

“Je bërë si lopë”/ E bullizuan për peshën,

“Shko dobësohu se je bërë si lopë”, “ Bullicë” ! Komentet bullizuese e kanë prekur padyshim moderatoren e “Shije Shtëpie” Katerina Trungu, por arsyeja e shtimit në peshë i ka lënë pa fjalë komentues të tillë.

“Je bërë si lopë”/ E bullizuan për peshën,

Katerina pohoi gjatë emisionit të saj se është në pritje të ëmbël. Ndër të tjera ajo u shpreh se kohët e fundit ka marrë shumë mesazhe ofenduese në Instagram për peshën e saj (duke mos e ditur që është shtatzënë), por për të janë kilogramët më të bukur në jetë.

“Je bërë si lopë”/ E bullizuan për peshën,

“Sa i përket atyre pastaj që u ndalën, për fat të mirë dy komente, që u ndalën te paraqitja ime. Njëra më drejtohej “shko dobësohu se je bërë si lopë” apo tjetra më thoshte “bullicë”. Unë vërtet kam shtuar kilogramë kohët e fundit, por këto janë kilogramët më të bukur në botë, jam shumë e lumtur që i kam shtuar dhe do të shtoj më shumë në muajt në vazhdim,”-tha ajo.

“Je bërë si lopë”/ E bullizuan për peshën,

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF