KreuCelebrity

Will Smith, marrëdhënie intime me burra? Reagon Jada Smith!

Jada Smith foli sinqerisht kur u pyet se çfarë mendonte në lidhje me akuzat e bëra nga ish-asistenti i will Smith se ai e kishte futur aktorin duke bërë seks me Duane Martin.

Will Smith, marrëdhënie intime me burra? Reagon Jada Smith!

“Është marrëzi”, tha Jada në intervistën e saj në “The Breakfast Club”. "Ky është një person që kërkoi para dhe nuk funksionoi”.

Ajo vazhdoi, duke këmbëngulur se veprimi ligjor ishte e vetmja përgjigje. "Ne do të ndërmarrim veprime ligjore sepse është një gjë të kesh mendimin tënd për dikë dhe është gjë tjetër të sajosh histori të turpshme dhe keqdashëse. Nuk është e vërtetë dhe ne do të kujdesemi për të ndërmarrë veprime ligjore!".

 

RadarOnline.com raportoi në fillim të kësaj jave se përfaqësuesi i Smith kishte mohuar të gjitha akuzat, duke thënë se "historia është krejtësisht e sajuar dhe pretendimi është pa mëdyshje i rremë".

Tags:

willsmith

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF