KreuCelebrity

Linda Halimi akuza për ngacmim ndaj Ledri Vulës: “Më ka shkruar..”

Linda Halimi akuza për ngacmim ndaj Ledri Vulës: “Më ka

Linda Halili është një nga banoret e “Big Brother VIP” Kosova dhe dita-ditës po rrëmben vëmendjen me deklaratat e saj gjatë qëndrimit të saj në këtë ‘reality show’.

Linda Halimi akuza për ngacmim ndaj Ledri Vulës: “Më ka

Pak ditë më parë ajo akuzoi Bleron duke i thënë se ai kishte dashur ta shoqëronte në dhomën e hotelit për një gotë vere, ndërkohë që ishte i martuar.  “Ka ndodhur jashtë shtëpisë, kur kam punuar tek emisioni i Teuta Krasniqit, para 13-vjetëve. Blero më ka çuar te hoteli ku rrija pas xhirimeve që patëm. Burrë i martuar, Blero ka insistuar që të vijë te dhoma e hotelit me mua. E mban mend këtë shumë mirë, ke thënë a mundemi të pimë nga një gotë verë dhe të qëndrojmë aty”, u shpreh Linda.

Ndërkohë se fundmi akuzat e radhës të Linda Halilit janë ndaj Ledrit. Ajo tha reperi i ka shkruar në “Snapchat” për një bashkëpunim, por sipas saj ky është një ngacmim pasi ky rrjet social nuk është për komunikime pune.  

Linda Halimi akuza për ngacmim ndaj Ledri Vulës: “Më ka

Kujtojmë që Ledri Vula ka qenë në qendër të mediave për shkak të aludimeve, nëse është ndarë apo jo nga Sara Hoxha.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF