KreuCelebrity

Will Smith ka patur marrëdhënie intime me një burrë? Reagon aktori pas akuzave!

Aktori i njohur Will Smith ka reaguar pas akuzave të një burri, i cili pretendon se ka qenë ish-asistentit të tij. Burri, i quajtur Brother Bilaal, ka deklaruar se aktori ka patur marrëdhënie seksuale me aktorin dhe mikun e tij Duane Martin.

Will Smith ka patur marrëdhënie intime me një burrë? Reagon

“Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes dhe atëherë shoh Duane duke bërë seks anal me Ëill. Kishte një divan dhe Will ishte i përkulur mbi divan”, u shpreh ai gjatë një interviste.

Së fundmi ka reaguar një përfaqësues i Smith, i cili i ka mohuar akuzat dhe i ka quajtur ato plotësisht të rreme. “Kjo histori është tërësisht e sajuar”.

Will Smith ka patur marrëdhënie intime me një burrë? Reagon

Ndërkohë mësohet se aktori Smith po merr masa ligjore kundër Bilaal për akuzat e tij.

Ky pretendim vjen vetëm disa javë pas zbulimeve të mëdha të Jada Pinkett Smith për marrëdhënien e saj me Ëill.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF