KreuCelebrity

Lauren Sánchez zbulon momentin kur Jeff Bezos i propozoi për martesë!

Lauren Sánchez zbulon momentin kur Jeff Bezos i propozoi për

Miliarderi Jeff Bezos dhe ish-prezantuesja Lauren Sanchez së shpejti pritet të shkojnë drejt altarit dhe t'i thonë po njëri-tjetrit. Së fundmi 53-vjeçarja në një intervistë për Vogue ka përshkruar momentin kur miliarderi i kërkoi të bëhej gruaja e tij.

Lauren Sánchez zbulon momentin kur Jeff Bezos i propozoi për

“Kur hapi kutinë, unaza ishte aq mbresëlënëse sa për pak më ra të fikët”, ka rrëfyer Lauren. "Ne po mendojmë për martesën. A do të jetë e madhe? A do të bëhet jashtë vendit? Nuk e dimë ende. Kemi vetëm pesë muaj që jemi fejuar”, shtoi ajo.

Unaza ka një diamant 20 karatësh që vlerësohet të ketë kushtuar 2.5 milionë dollarë.

Lauren Sánchez zbulon momentin kur Jeff Bezos i propozoi për

Gjatë intervistës ajo se ka disa ide përsa i përket veshjes së saj për këtë ditë të rëndësishme. Nëna e tre fëmijëve renditi Christian Dior, Dolce & Gabbana dhe Valentino si disa nga shtëpitë e saj të preferuara të modës, por theksoi se nuk ka marrë ende ndonjë vendim. "Ka kaq shumë stilistë të jashtëzakonshëm!" tha ajo.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF