KreuCelebrity

SONDAZH/ Sipas jush, BBV e prezanton, Arbana, Ledioni apo Bora?

Kudo në media po flitet se Arbana Osmani nuk do ta prezantojë edicionin e tretë të “Big Brother VIP”. Dy emrat që kanë qarkulluar, si të mundshëm për moderimin e ‘reality show’, janë, si fillim u aludua për Bora Zemanin dhe më pas u tha se zyrtarisht është vendosur Ledion Liço.

SONDAZH/ Sipas jush, BBV e prezanton, Arbana, Ledioni apo Bora?

Ndërkohë Arbana Osmani ‘trazoi pak ujërat’ duke nxitur edhe më tej aludimet. Teksa lajmet kanë qarkulluar ajo ka bërë dy postime në rrjetin e saj social Instagram nga ambientet e Top Channel, si fillim një foto nga kafja dhe më pas nga grimi.

Nuk dihet nëse vërtet Arbana është larguar nga Top Channel apo e gjithë kjo zhurmë është sajuar nga vetë ata për të rrëmbyer vëmendjen për edicionin e tretë të "BIg Brother VIP"..

Si mendoni?

 

Poll

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF