KreuCelebrity

U bë nënë për herë të parë, ja kush është partneri i Mariza Ikonomit!

U bë nënë për herë të parë, ja kush

Mariza Ikonomi i befasoi te gjithe: Sot mesuam se ajo është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja  shqiptare e ka mbajtur për 9 muaj sekret lajmin e shtatzënisë.

U bë nënë për herë të parë, ja kush

Por pasi u mësua se ajo ka sjellë në jete fëmijën e saj të parë, vetë Mariza ka ndarë disa foto ku mban në duar Melodyn.

U bë nënë për herë të parë, ja kush


“Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua! ❤️


Melodia e jetes e sime! ❤️

MELODY IKONOMI GREÇO!”

U bë nënë për herë të parë, ja kush

Blendi Greço është partneri i Marizës dhe babai i vajzës së saj. Ata jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe tashme, familja e tyre u plotesua me se miri.

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF