KreuCelebrity

Si dy pika uji: Për herë të parë, Grida Duma fotografohet në publik me nënën e saj!

Si dy pika uji: Për herë të parë, Grida Duma fotografohet

Grida Duma është një ndër figurat më të përfolura të politikës shqiptare, e së fundi edhe të ekranit, por ajo ka qenë gjithmonë mjaft hermetike sa i takon jetës private. Por këtë radhë, edhe Grida i theu rregullat.

Si dy pika uji: Për herë të parë, Grida Duma fotografohet

Ajo është shfaqur me nënën e saj, teksa kanë marrë pjesë në një shfaqje operistike. Nga pamjet që ka shpërndarë vetë Grida, shihet ngjashmëria e saj me nënën, si në finesë, elegancë dhe në stil.

Si dy pika uji: Për herë të parë, Grida Duma fotografohet

https://www.instagram.com/reel/CztT0mfNQ4l/?utm_source=ig_web_copy_link

Pak muaj më parë, Duma deklaroi për herë të parë se nuk është vetëm, pra ka një person në jetën e saj. Pavarësisht se nuk dha më shumë detaje ajo iu përgjigj pozitivisht pyetjeve të Romeos në “Më lër të flas”.

Romeo Veshaj: Grida nuk e mohoi që nuk kishte të dashur.

Grida Duma: Pse duhet ta bëj, edhe po të mos e kisha do të thoja e kam. Jo më kur kam.

Romeo Veshaj: Ti dukesh një grua shumë e fortë. Por çdo grua e fortë ka nevojë për një përqafim.

Grida Duma: Po patjetër që ka. Çdo të thotë një grua e fortë, çdo grua, çdo burrë.

Romeo Veshaj: A e ke atë përqafimin?

Grida Duma: Po e kam, patjetër që e kam.

Romeo Veshaj: Tani vdiqën ëndrrat e treçerekut te shqiptarëve.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF